„И слеп би прогледал“: Нивес провоцира во долна облека


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Нивес Целзиус заводливо позираше во долна облека и уште еднаш ги разбранува страстите на своите обожаватели на Инстаграм.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Освен илјадниците лајкови, за селфито пред огледало Нивес доби и еден куп позитивни коментари, но и неморални понуди.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Атомска, „Ги надмина сите со оваа фотка“, „И слеп би прогледал“ беа само некои од коментарите со кои ја опсипаа пријателите и Инстаграм обожаватели.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on