Инстаграм „бомба“ од Лидија Бачиќ


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Инстаграм профилот на Лидија Бачиќ ова лето сигурно ќе биде една од најжешките балкански „социјални дестинации“. А и како да не биде, кога Лидија и тоа како има со што да се пофали и да покаже.

Пејачката се потсети на минатото лето и објави кратко видео и фотка од морето. „Ајме…жешко е денес. Се ситни летото 2016, 2017…ауште немам план и дестинација за 2018. Каде ќе одите вие ова лето“, напиша жешката Бачиќ покрај објавата.