Скопјанец до смрт ја претепал својата сопруга


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Четириесет и тригодишна жена починала во болница откако нејзиниот сопруг ја претепал до смрт.

Според информациите на МВР, вчера во 10 и 30 часот, во амбулантата во населбата Шуто Оризари, починала Џ.И.(43) од Скопје. Таа завчера била претепана од страна на нејзиниот сопруг.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатата е предадено за обдукција.