Актуелно

Скопјанец претепан на „Партизанска“

На 16.01.2019 година во 01.20 часот во СВР Скопје, Д.Д.(50) од Скопје пријавил дека на 15.01.2019 година околу 22.40 часот на булеварот „Партизански Одреди“ неколку лица физички го нападнале неговиот син.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

To Top