Шокантно видео од мигот на уривање на авионот во Колумбија


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


По авионската несреќа во централна Колумбија во која загинаа дел од фудбалерите на бразилскиот клуб Чапокоензе на Јутјуб каналот  се појави снимка од авионот при падот.

Апдејт: Снимката се покажа дека е лажна, односно од претходна несреќа на Боинг 747. Засега нема официјална снимка од уривањето.