Секси водителката се прошета покрај клупата од Наполи – сите зјапаа во неа


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Кога атрактивната италијанска водителка се прошета пред очите на резервистите од Наполи, фудбалерите до максимум ги наполнија своите зеници со нејзината сексапилна појава.

Дилета Леота, која се најде во центарот на скандал во 2016 година кога нејзини голи фотографии протекоа на интернет, со мобилен во раката, се прошета пред клупата од италијанскиот клуб, а немаше играч кој во таа прилика не ја измерка квалитетно оваа сексапилна убавица.

Атрактивната 27-годишна блондинка неретко е тема на италијанските медиуми, а шоу направи и на неодамна одржаниот избор за Мис на Италија. Во текот на манифестацијата која ја водеше таа, Дилета промени неколку фустани, а нејзиното бујно деколте ги засени кандидатките, па и самата победничка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Откако нејзините голи фотки протекоа на интернет, нејзината популарност е во постојан пораст. На Инстаграм ја следат скоро 3 милиони корисници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on