Секси плавушата што „скокна“ во смрзнатото езеро ги покажа последиците од скокот


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Видеото од жешката блондинка која, облечена само по танга и градник, се обиде да скокне во смрзнатото езеро, пред неколку дена ја запали „социјалата“ на интернет.

Типката, сега ги покажа и последиците од болното „приземјување“ врз дебелиот мраз.

Судејќи според фотката која ја објави, девојката си го повредила глуждот. Снимката, наводно, е направена во Балашихи, град во московската област во Русија.