Се појавија снимки од лудата журка: Ѓоковиќ се соблече (видео)


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


После завршувањето на тенискиот турнир „Адриа Тур“ во Белград, тенискиот крем лудо се забавуваше.

Организаторот на турнир, Новак Ѓоковиќ организираше и луда журка на која присуствуваа Доминик Тим, Александар Зверев, Григор Димитров, Иванишевиќ…

Се појавија снимки на кои се гледа како тенисерите лудо се забавуваат, а првиот рекет на светот се соблече до појас.