Ријана во нескротливо кратко фустанче кое „откриваше премногу“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Со доцнење од цели три часа и облечена во ултра кратко фустанче, популарната пејачка Ријана се појави на претставувањето на најновата колекција од нејзиниот личен моден бренд Фенти.

Сепак, и покрај доцнењето, Ријана доаѓањето го направи со стил. Претесниот фустан и направи проблем при излегувањето од автомобилот, па мораше да ги крие „незгодните” делови.

Кога се исправи и тргна сите забележаа дека под фустанот не носи ништо, а деколтето покажуваше премногу гола кожа.

Пејачката ги почести сите присутни не само со разголените нозе и облини, туку и со интимните делови. Ријана во последно време често може да се види во премногу слободни комбинации.