Речено – сторено: Се прошета гола низ Неапол како што вети (снимка)


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Фудбалерите на Наполи ја освоија првата шампионска титула во италијанската Серија А по времето на Диего Марадона.

Третата титула во историјата на наполитанците беше зачинета со величествено славје, а цел Неапол ја чекаше познатата италијанска старлета Паола Саулино да го исполни ветувањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paola Saulino (@paolinasaulino)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Paola Saulino (@paolinasaulino)

Паола, позната и по улогите во еротски филмови, вети дека ќе прошета по улиците на градот целосно гола доколку нејзиниот тим ја освои титулата. Бујната старлета се соблече гола и прошета до стадионот „Диего Марадона“. Таа го обои своето тело во боите на нејзиниот омилен клуб и со тоа ги полуде наполитанците.