Рај за машки очи: Една од најубавите спортистки објави слика во бикини!


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Американската скијачка Линдзи Вон е една од најпопуларните спортистки во светот, но и една од оние кои често објавуваат „провокативни“ фотки на социјалните мрежи.

Машката популација ја обожава Линдзи поради нејзината природна убавина и совршените пропорции, а неодамна ги израдува фановите со фотографија од плажа.

„Конечно сонце“, напиша Вон под фотографијата.

Finally found some sun!! ☀️

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Фотографијата само за неколку часа собра над 100.000 лајкови.

When @jeffkkim decides to cut a pair of jeans to make a belt…

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

This is for you Grandpa ❤️?? #myangel

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on