Прва секси фотка на Шарапова во 2017 година!


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Марија Шарапова моментално одмара на Хаваи и од таму испрати секси поздради за среќна 2017 година преку Инстаграм.

Русинката токму на оваа социјална мрежа објави фотографија од на плажа која веднаш стана хит на интернет.

"If you're a bird, I'm a bird"

A photo posted by Maria Sharapova (@mariasharapova) on