Жешко

Позира гола и пред породување

Планетарно најпопуларната „плус сајз“ манекенка, Ешли Греам, позираше целосно гола влезена во деветтиот месец од бременоста.

Со стратешки одвај покриени интимни делови, Ешли позира пред нејзиниот сопруг кој стои од другата страна на апаратот, режисерот Џастин Ервин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

„Многу сум возбудена што те запознав, малечок“, напиша манекенката со фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Ervin (@mrjustinervin) on

To Top