Постегната од ова не може: Кајли во ултратесно издание

Најмладата од фаталните припаднички на кланот Кардашијан/Џенер, жешката Кајли Џенер, на социјалните платфори знае како најдобро да ги држи „под туража“ своите обожаватели со својот фатален сексапил.

Провокативната Кајли горда на својата фигура по породувањето покажа како изгледа во еден супер тесен фустан.