Полициска потрага по Штерјо Наков – од семејството пријавиле дека исчезнал


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Полицијата од СВР Скопје трага по познатиот македонски бизнисмен Штерјо Наков, дознава Нетпрес од извори од МВР.

Според неофицијални информации, сопственикот на „Фершпед“ исчезнал пред неколку часа, а исчезнувањето го пријавило неговото семејство.