Покажа како изгледа животот на стрпитизерките и стана YouTube ѕвезда


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Кристина Вилегас е 20-годишна стриптизерка во еден стриптиз клуб во Чикаго која секој ден снима по едно видео за својот YouTube канал. Секоја од нејзините снимки има милионски прегледи.

Оваа секси бринета на YouTube има над половина милион претплатници, а својата популарност и слава ги стекна откако младите девојки и момци од цел свет ги внесе во својот свет на стриптизот.

Илјадници нејзини следбеници посакаа да знаат како изгледа животот на една стриптизерка, а Кристина тоа им го долови на свој начин. Судејќи по коментарите, нејзиниот живот им се допаѓа на многу девојки кои прашуваат како можат да влезат во светот на стриптизерките.

Кристина во една вечер заработува и по 1.000 долари, а на своите пријатели и следбеници им покажа како ги брои парите и како ги носи во својот стан после работното време во големи вреќи. Покрај куповите пари, тука се и дизајнерски потпишаните алишта кои ги купува во неограничени количини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina (@cristina.villegas) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina (@cristina.villegas) on

Кристина вели дека е среќна со својата работа. За јавноста покажа и како изгледа нејзината работна торба, но и гардеробата во која се подготвуваат стриптизерките. Открива дека работи четири пати неделно, од 10 навечер до 5 часот наутро, во клуб кој од нејзиниот стан е оддалечен еден час возење со автомобил. Има и свои постојани „клиенти“ и обожаватели кои ја опсипуваат со пари секогаш кога настапува во клубот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tina (@cristina.villegas) on