Поим за убавина: Адриана Лима без шминка ги воодушеви фановите


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Адриана Лима најчесто ја гледаме во секси изданија, но нејзиниот најнов изглед ги изненади сите.

Таа на социјланите мрежи сподели фотографии на кои нема ниту малку шминка. Нејзите фанови беа изненадени од нејзината појава, но сепак се чини дека тие ја сакаат сексипилната манекенка во сите изданија, па така таа доби комплименти дека дури и без шминка изгледа како најубава девојка во светот.

Лима навистина, за разлика од многу други нејзини колешки, не се срами од својот изглед и неа можеме да ја видиме во различни ситуации, но оваа, макар судејќи по коментарите на нејзините фанови, е најубава.

?good night world? https://m.youtube.com/watch?v=sD__XBhYExc

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on