Филм / ТВ

Погледнете го долгоочекуваниот трејлер за „Robin Hood: Origins“

Долгоочекуваниот трејлер за филмот „Robin Hood: Origins“ најпосле е објавен на интернет, на големо задоволство на филмољупците кои со нетрпение го очекуваа најавното видео за овој нов филмски блокбастер во најава.

Дали филмскиот хит ќе ги исполни очекувањата и задоволи вкусовите на обожавателите на филмовите со авантуристичка содржина, останува да покаже времето. Дотогаш, можеме само да насетуваме што ќе донесе филмот преку трејлерот за истиот.

To Top