Плејбој зајачица: „Се сексав со Трамп 9 месеци, а медиумите го заташкаа тоа!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Плејбој зајачицата Карен Мекдугал тврди дека имала афера со претседателот Доналд Трамп, но сето тоа било заташкано.

Карен изјави дека Трамп уште од првиот состанок и делел комплименти, а толку бил очигледен што го забележал тоа и нејзиниот шеф.

„Бев многу нервозна. Ми се допадна неговата интелегенција и шарм, беше многу пристоен. Разговаравме неколку часа, а потоа завршивме голи в кревет“ вели таа.

Таа изјави дека била запрепастена откако Трамп и понудил пари после сексот.

„Го погледнев и му реков дека не сакам пари, не сум таква девојка. Се сексав со тебе бидејќи ми се допадна, а не поради пари, а тој ми одговори дека сум посебна“ раскажа Карен.

Исто така тврди дека едно познато списание платило околу 100.000 евра за екслузвни права за објава на прикзната, но никогаш не ја објавиле.

Карен вели дека покасно се состанувале со Трамп многу често. Тврди дека секогаш се состанувале во ист хотел, вечерале, а потоа се сексале.

Според нејзините зборови тој ја запознал и со членовите на семејството.

Неговиот адвокат за оваа афера наводно и платил 100.000 евра за да молчи порно ѕвездата.

„Ова е стара приказна и лажна вест. Претседателот никогаш не бил во врска со Мекдугал“ изјави неговиот портпарол.