Палава „сирена“: Лиз Харли во топлес издание распали на Инстаграм (видео)


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Елизабет Харли мерачи во Грција, од каде без задршка ги чести своите интернет обожаватели со жешки и секси фотки во и без бикини.

Последното видео кое го објави на Инстаграм ја опфаќа оваа второспомената категорија на нејзино издание. На снимката Лиз во топлес издание излегува од базен, шегувајќи се во коментар дека со пливање се обидува да ги троши калориите.

Британската убавица одморот го користи и како совршена можност за промоција на својот успешен бренд – личната линија на костими за капење Elizabeth Hurley Beach.