Славни

Оваа „бомба“ Роналдо му ја „намести“ на бившиот соиграч

Хамес Родригез го загуби местото во Реал Мадрид, но таму стекна многу пријатели кои му помогнаа лесно да го преброди заминувањето од „кралскиот“ клуб.

Еден таков е и Кристиано Роналдо, кој на Колумбиецот му „намести“ секси деојка. Станува збор за Хелга Левкети која како што можете да видите изгледа бомбастично.

Дотичната беше поканета од страна на Роналдо на една журка во Мадрид каде присуствуваа поголем дел од играчите на Реал Мадрид.

Sunny Indonesia ??

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Португалецот го запозна Хамес со убавата Русинка, а тие двајцата продолжија да се дружат и станаа многу блиски.

Со оглед на фактот како изгледа Хелга, сигурно Хамес ќе му биде вечно благодарен на Роналдо што ги спои!

I adore early autumn ? especially if I understand that it came only by the calendar. What is your favorite season? ?

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Aladdin was one of my favorite cartoons in my childhood. Now it's Megamind. Do you watch cartoons?

A post shared by Helga Lovekaty (@helga_model) on

Advertisements
To Top