Ова се причините зошто треба да отворите акаунт на Coinbet24!

Coinbet24

Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


Coinbet24 е онлајн обложувалница која е нова на нашиот пазар. Како што добро знаете сите нови обложувалници имаат многу поволни понуди за сите нови корисници со цел да ве привлечат како корисник.

Посебно што треба да нагласиме за оваа обложувалница е тоа што е фокусирана на Балканот, а посебно на Македонија.

Ова се неколку причини зошто треба да имате акаунт на Coinbet24:

  • Сајтот има македонска поддршка
  • Уплатата и исплатата е во македонски денари
  • Со првиот депозит ви следува 100% бонус и 20 бесплатни вртења
  • Минималниот депозит е 250 денари
  • Минималната уплата на тикет 10 денари
  • Љубезна корисничка поддршка
  • Експресна исплата
  • Високи коефициенти за обложување во живо
  • Повеќе од 10.000 натпревари во живо месечно

Ова се само дел од причините за да се стекнете со едно поинакво искуство од областа на онлајн обложувањето.

Добиј бонус на Coinbet24