Oсвојуваше европски и светски првенства, а денес снима филмови за возрасни (видео)

van de leur

ТОП викенд: Битка за Манчестер и две дербија во Италија! ↓↓↓


За Верона Ван Де Леур веројатно многумина од вас не ни слушнале иако во прашање е прославена холандска гимнастичарка која во текот на кариерата освои голем број медали на европските и светските првенства.

Нејзиниот животен пат е навистина интересен, од гимнастичарка која освојуваше медали стана девојка која снима филмови за возрасни. Што повеќе, стана и продуцент на истите!

18+ кариерата ја започна откако помина 72 дена во затвор во 2011 година поради уцена. Најпрво како „webcam“ девојка, а потоа и како продуцент.

Во продолжение погледне неколку жешки видеа од нејзиниот Инстаграм профил.

https://www.instagram.com/p/BlP4n6BgR6F/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/BkSxX3dhIJ9/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://instagram.com/p/Bib43ElBguC/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/Bev_9zUBSNB/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control