Славни

Опуштена на балкон: Хајди Клум топлес во Мајами

Германската манекенка Хајди Клум, уште еднаш покажа дека голотијата и е помила од облеката, па не издржа да ги покаже своите голи гради.

10-1-klum-topless1

Клум, која деновиве е на одмор со своето момче, Вито Шнабел, без проблем се сончаше топлес на балконот од својата хотелска соба.

10-1-klum-topless2

Бившиот од Деми Мур, веќе неколку години е во врска со жешката манекенка и оттогаш не се трга од неа, а таа пак прави сè за да му покаже дека и покрај разликата во годините може да му биде интересна.

10-1-klum-topless3 10-1-klum-topless4 10-1-klum-topless5

To Top