Од Big Brother до порнич: Нејзиното учество во шоуто го засени протеченото порно (18+)


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Почетокот на оваа година во Британија требаше да го донесе почетокот и на новото „селебрити“ Big Brother издание, а една од ѕвездите кои требаше да влезе во славната куќа беше и американската риалити ѕвезда Џасмин Волц, која вниманието на британската јавност го привлече со протекувањето на нејзината домашна порно снимка, пренесува Daily Star. А како тоа да не беше доволно, Џасмин осамна и на еротското ТВ шоу Femme Fatales.

Светот за Џасмин разбра по еден инцидент во кој таа ја истепа Линдзи Лохан и спиеше со актерот Дејвид Аркет додека тој уште беше во брак со Кортни Кокс. Но, сето тоа веројатно ќе падне во втор план после протекувањето на домашната порно снимка која таа ја направила со својот дечко на Денот на вљубените.

Во „љубовниот филм“ кој е објавен на PornHib, актерката орално го задоволува дечкото. Денес тој е веќе нејзино бившо момче, но спомените од среќните моменти, очигледно, останаа.

Таа снимка ќе мора сами да си ја побарате на интернет, а ја има, верувајте. Од нас еве го видеото кое ја прослави во американското издание на Big Brother.