Славни

Обвинета за силување: Таа е најпребаруваната жена на порно сајтовите

Истражувањето на пазарот од порно сајтовите за 2016 година статистиките ги носи до името од една Германка.

Според резултатите, најбараната мултимедиумска ѕвезда на славниот PornHub е Џина-Лиса Лохфинк. Џина кариерата ја опчна како модел за градници, но се проба и во улога на пејачка, дизајнерка и актерка.

Работела и како фитнес тренер и болничарка, а после тоа реши да влезе во светот на шоубизнисот.

Списанијата Playboy и FHM не пропуштија нејзиното лице да се најде на нивните страници, а во јануари минатата година беше дури и обвинета за силување, па мораше да плати 24.000 казна.

Advertisements
To Top