.Обожавателите до Шајк: „Што се мислиш, која си…многу не разочара“


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Руската манекенка Ирина Шајк важи за една од поомилените убавици од светот на модата која симпатиите ги собира подеднакво со својот изглед и со својата скромност во однесувањето. Но, со една фотографија згодната Русинка успеа да предизвика незадоволство кај своите обожаватели.

Убавата манекенка и сопругата на актерот Бредли Купер позираше на фотографија како кралица во салон за убавина.

Тројца луѓе во исто време ја средуваат додека згодната манекенка седи во позата на царица со подигната глава.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Тоа што на многумина им засмета е токму нејзиниот став на сликата.

„Што се замислуваш која си, многу не разочара, не знаевме дека толку си дигната во облаци“ – беа само некои од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on