Нина Сереброва освојува со својот „педагошки“ сексапил


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Белоруската убавица Нина Сереброва на Инстаграм ја следат над 1,9 милиони фанови  – сите вљубеници во нејзиниот сексапил и витка фигура.

Раскошната убавица е родена во белорускиот град Гомел, а има дипломирано педагогија. Денес живее во Москва. Своето време професионално го поминува пред објективите на најпознатите фотографи. Моментално е заштитно лице на модниот бренд Philipp Plein.