Некој за шпагети?

Италијанската актерка Моника Белучи, во фото-сесија за мајското издание на магазинот „Madame Figaro“ покажа дека сè уште е во топ форма и негува одличен физички изглед.

Актерката изгледа феноменално и црно-белата фотографија во ретро стил во боди со потписот на Доче и Габана и гердан од Картие.

Со лежерна фризура, Моника изгледа преубаво, а фотографијата за краток рок собра голем број лајкови.