Најжешката тенисерка не обожава градник, но сака да го покажува деколтето

Атрактивната Ежени Бушар редовно ги користи социјалните мрежи, а фотографиите кои ги објавува на нејзините профили најдобро покажуваат зошто многумина ја прогласија за најсексапилната тенисерка на светот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Судејќи според фотките од Инстаграм, Ежени не е нешто многу расположена за носење градници, но затоа обожава бикини. А во последно време обожава да го истакнува своето заводливо деколте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

Бушар е позната по тоа што обожава да ја истакнува својата совршена линија. Тоа го покажа и неодамна на настанот кој му претходеше на Australia Open. Додека другите тенисерки се средија за црвениот тепих, Ежени дојде во комбинација опасно припена комбинација која вклучуваше велосипедистички панталончиња.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genie Bouchard (@geniebouchard) on