Најмладата милијардерка се сликаше со момчето и го покажа голиот задник (ФОТО)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Најмладата од Кардашијан, Кајли Џенер стана најмладата милијардерка во светот.

Џенер често пати вниманието го привлекува со жешки фотографии така беше и овој кога со својот партнер се сликаше за „Плејбој“.

Под фотографијата таа напиша: Кога Хјустон ќе го сретне ЛА. Оваа фотографија за помалку од 24 часа собра повеќе од 12 милиони лајкови.