Малку роденденски стриптиз од Лиз Харли (видео)


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Својот 53. роденден славната актерка Елизабет Харли го одбележа на нејзе својски начин, почестувајќи ги своите Инстаграм обожаватели со мало стриптиз шоу како поздрав од Малдиви.

Веќе безброј пати покажа и докажа дека е горда на своите облини и одличната телесна форма, па на својот Инстаграм профил Лиз Харли последно распали со мала стриптиз провокација со атрибутите во преден план, како своевиден роденденски поздрав до следбениците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Харли моментално одмора на Малдивите, каде престојува во луксузен ресорт во кој една ноќ чини 6 400 фунти.