Славни

Лима не се плаши од Ирма – ужива во ВИП луксуз и гајле си нема

Типичен пример за безгрижно живеење во луксуз е манекенката Адријана Лима. Додека Мајами е на удар на ураганот Ирма, Лима ужива во вечерните излегувања и ВИП настаните.

И покрај тоа што поседува куќа на регионот што е зафатен од невремето, бразилската манекенка не изгледа нешто посебно вознемирена. Сосема напротив, лежено си позира во ултра тесни фустани и високи потпетици. Какво невреме?! Нема невреме!

Advertisements
To Top