Летно загревање со Сара Џин Андервуд


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Сара Џин Андервуд спаѓа во редот на оние типично сексапилни и провокативни американски убавици, која со своите раскошни облини пали и жари на социјалните мрежи. Покрај манекенство, Сара се занимава и со актерство, а била и Playmate за јули 2006, а и Playmate на годината за 2007.

Роден на 26-ти март 1984 година во Портланд, Орегон. Американката ужива во активностите на отворено, како и во патувањата, а на својот Инстаграм профил објавува фотографии од бројни егзотични локаци и тоа ја издвојува и ја прави сосема посебна и оригинална од останатите Инстаграм убавици.