Кори-Лин Вилкес – идеален спој на сексапил и здрав живот


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Кори-Лин Вилкес е расна Канаѓанка, фитнес „зависничка“ и жена која е одлично свесна за своите неповторливо сексапилни физички атрибути.

Кори е фитнес инструкторка и специјалистка за подигнување на мускулите од задникот. Има учествувано на избор за Мис Бикини, а има голема љубов и кон патувањата. Сопственичка е на аеробик школата 2BFT во Едмонтон.