Комуналец во Виена


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


На социјалните мрежи кружи несекојдневна сцена од австриската престолнина Виена.

Иако не се знае дали е направено деновиве, многумина сакаат да знаат која е атрактивната русокоса во портокалова униформа.

Во друштво на колега се зафатила со својата работа и како на шега го исфрлила ѓубрето од контејнерот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @doktorzahumor

Видеото на Инстаграм профилот „doktorzahumor“ предизвика низа реакции, а во коментарите многумина сакаа да дознаат која е оваа жена – има совршена руса коса, убава е, тетовирана, напишаа луѓето…

Еден портал напиша дека се работи за Тамара С.

Има статија за неа наречена „Блондинка и паметна: Тамара – кралицата за собирање ѓубре во градот“.