Која песна посебно го „погоди“ Един Џеко (видео)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Един Џеко моментално се наоѓа во својата татковина, БиХ каде се опоравува од повредата која ја доби на мечот против Каљари.

Голгетерот ужива во забавите со своите пријатели, а една песна посебно го „погоди“…Погледнете!