Вебкафе

„Кинење на панталончињата“ – жешка „војна“ меѓу еден женски геј пар (видео)

Бексин и Коти се лезбијски љубовен пар кои на нивниот ЈуТјуб канал објавија едно видео на кое, како што објаснуваат, „водат битка“ во кинење (или тегнење) на кратките панталончиња една на друга.

Која е поентата – не е баш јасно (иако се трудат да објаснат). Ако им е за прегледи – ќе треба да поработат на нешто „поскокотливо“.

Advertisements
To Top