Ќерката на Марадона доби „шут карта“: Оваа убавица му го освои срцето на Агуеро (ФОТО)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Фудбалерот на Манчестер Сити, Серхио Агуеро во Лос Анџелес е фатен во друштво на згодна девојка чиј идентитет е брзо откриен.

Станува збор за Зо Кристофоли, која е љубител на тетоважите и ноќниот живот. Таа работи како фото модел и блогерка, а сега ќе добие и епитет „жена на фудбалер“.

Она што е специфично е нејзиното тело, кое речиси е целото покриено со тетоважи. Поради тоа, некои сметаат дека претерала, додека пак, на некои тоа им се допаѓа.

Таа наводно е веќе трета девојка на Аргентинецот оваа година, откако раскина со ќерката на легендарниот Мардона, Џанини.

 

View this post on Instagram

 

“YO con te No Hablo.”??? #mejorasi

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on

 

View this post on Instagram

 

Recharging the batteries ? #latimes

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on

 

View this post on Instagram

 

Last Day ? #venicebeach #skatepark #willbemissingyou Wearing my @gaelle_paris ?

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on

 

View this post on Instagram

 

?. #ink

A post shared by ZOE CRISTOFOLI (@zoe_cristofoli) on