Кејт Аптон и другарките се забавуваат на Аруба


Три дерби натпревари овој викенд ↓↓↓


Кејт Аптон, Алексис Рен, Бјанка Балти, Џорџија Гибс, Сејлор Бринкли Кук и Мајла Далбесио се забавуваат на Аруба за време на нивното снимање на едиторијалот за Sports Illustrated Swimsuit.

Еве ја и поскокотливата верзија од снимањето на овој едиторијал.

А еве ја и Ешли Греам во бомбастично издание за SI Swimsuit.