„Како од мајка родена“ – се појавија експлицитни фотографии од американска борачка! (18+)


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Хакерите продолжуваат да ја радуваат машката популација.

Нивна најнова жртва е убавата американска борачка Бренди Родес. Нејзините фотографии „како од мајка родена“ го преплавија интернетот.

Бренди неодамна стана ТВ звезда и водителка, а хакерите провалиле во нејзиниот компјутер со што и украле пет фотографии со експлицитна содржина

Поради експлицитноста овие фотографии можете да ги погледнете ТУКА.