Како да дознаеш дали ѝ се допаѓаш


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Тајната лежи во нејзиното однесување и перцепцијата на истото. Битно е да забележиш дали таа ги прави овие работи и ќе знаеш дали ѝ се допаѓаш. 😀