Јапонците се манијаци за перфекција – еве го видео доказот


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ако постои совршенство на Земјата, овие батки знаат како да се достигне тоа.