Изгор Нивес

Хрватската пејачка, водителка и старлета Нивес Целзиус повторно ги почести своите Инстаграм обожаватели и следбеници со нова доза жешки и провокативни фотки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

На најновата фотографија Нивес позира скоро гола со минијатурна танга и се сонча во топлес, со нејзините бујни облини истакнати во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)