Ивана Николиќ го зачека Џони Деп во ресторан и не ја пропушти шансата

Славниот холивудски актер Џони Деп периодов е со белградска адреса, каде снима сцени од неговиот најнов филм. Во слободното време, Деп не се стега да го разгледа и искуси белградскиот шарм и неговите ресторани.

Среќа да го зачека во еден српскии ресторан имаше пејачката Ивана Николиќ. Таа не се мислела да ја искористи шансата да му пријде, замолувајќи го да се фотографираат и да си поправат малку муабет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Nikolic (@ivana_boom_nikolic) on

„Му пријдов и го замиолив да се фотографираме. Седеше наспроти мојата маса” , изјави за медиумите пејачката и раскажа дека Џони Деп и го дал неговиот меил, а таа му се пофалила дека нејзиниот бенд често настапува на Карибите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Johnny Depp (@jd.johnnydepp) on

„Беше многу пристоен. Се надевам дека повторно ќе се сретнеме и дека ќе има можност да настапи со нас” изјавила пејачката и своите фотографии ги објавила на Инстаграм.