Интернетот гори: Жешката Сораја без долна облека на роденденска забава! (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Сораја е позната по своите голи изданиа, но ова што го облекла за една роденеска прослава ги пореметува дефиницијата за фустан.

Српската старлета Сораја Вучелиќ вчера го привлече вниманието на роденеската прослава кај нејзин пријател кој се одржа во елитен хотел во Белград. Сораја за таа прилика одбра минијатурен плишан фустан и повеќе откри, одколку што покри, па сите забележаа дека бујната старлета не носи долна облека.

Погледнете: