Интернетот „гори“: Нашата Накова ги покажа бујните силиконски гради!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Добро познатата манекенка Александра накова која ја зголеми популарноста во реалните шоуа „Преживеан“ и „Танц со ѕвездите“ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм.

Сите нејзини објави збираат безброј коментари, а нејзините фанови беа импресионирани од нејзиното секси издание.

Таа се појави во црна фустан и во прв план ги става нејзините бујни гради.

Погледнете: