Инстаграм „гори“: Северина позираше во топлес


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Северина ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм со најновата секси фотографија и за половина час собра повеќе од 10.000 лајкови.

На фотката Севе е во топлес и носи само долен дел од костимот за капење, а грбот и задникот се во прв план.

„Ла Бања“, напишала Северина во описот на фотографијата, која е направена на Малдиви.