Има мерак да си ги покажува: На улица без градник, како да е на модна писта


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Прекрасната манекенка Бела Хадид се спрема за настапот на кинеската ревија на Victoria’s Secret, каде ќе се појав и како еден од „ангелите“ оваа зима, облечена во секси долна облека.

A post shared by Bella Hadid (@bellahnews) on

Но, за да биде сè совршено на ревијата, на истата претходат еден куп подготовки и проби, а на една од нив Хадид во Њујорк пристигна облечена во тексасно кратко здолниште и боди во боја на кожа, под кое не носеше градник. Тоа беа сцени како порачани за фоторепортерите кои го извадоа најдоброто од истите.

A post shared by Bella Hadid (@bellahnews) on

A post shared by Bella Hadid (@bellahnews) on