Има фатален стисок со бутовите: Типкава „пука“ лубеници како на шега (видео)


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Кога на убавината и сексапилот ќе се додаде и вештината, добивате неприкосновена добитна комбинација. Доказ за тоа е убавицата од снимката која редовно тренира, а резултатите од тренинзите реши да ги сподели со интернет јавноста, облечена во провокативна облека.